مساله ای به نام آرش زرتشت

چند روزی هست که بعضی از وبلاگ ها گیر داده اند به پدیده ای به نام آرش زرتشت. یکی از وبلاگها لینکی از  Y!360 این موجود منفور گذاشته بود. گویا این آقا نوشته های بقیه را copy / paste و به اسمش خودش منتشر می کند. و گویا تر اینکه نامبرده از بخت بد منصوب به خواجه نصیر هم می باشد. در صورتیکه کسی از نامبرده اطلاعی دقیق دارد، بفرماید تا محض عرض ارادت، احوالات ایشان قبض گردد. نوشته هایش به یک بار خواندن هم نمی ارزند، ولی برای ابراز جوگیری از چیزی که به من ربطی ندارد و همدردی با سایر نویسندگانی که همه روزه نوشته هایشان را می خوانم و نیز درک عمق فاجعه این پدیده خویشخدابین بد نیست سرکی بزنید  ( در اینجا )

و البته چیزهایی که دیگران در موردش نوشته اند : یک پوریا (که نوشته هاش کلا فوق العاده باب طبع من هستند) ، نسخه هفدهم، قصه های عامه پسند (یکی دیگه از جاهایی که همیشه چیزی برای خوندن و لذت بردن داره) و daily frankly که امروز پیدایش کردم و به نظرم برای خواندن جای خوبیست، و Redway که فقط یک جمله احتیاج داشته که حق مطلب را ادا کند.

به هر حال این جریان هیچ ربطی به من نداشت، و من هم با انشایی تلفیقی گه آخرش نفهمیدم چه جور نوشته ای شد، خودم را نخودی کردم در این آش، باشد که رستگار شویم.

  
نویسنده : شوایک ; ساعت ۱:٥۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/٩/٢٠
تگ ها :