چرا رای بدهیم؟

به هزار و یک دلیل باید رای بدهیم

1- چون می خواهند تئوری محکم خارج کردن ما از حاکمیت را عملی کنند

2- چون حداقل هایی وجود دارد و غیر از آن هیچ وجود ندارد. بین اقل و اکثر انتخاب نمی کنیم، بلکه بین وجود و عدم رای می دهیم.

3- تمام کسانی که می خواهیم سر به تنشان نباشد خواسته و گفته اند که رای بدهیم به آنهایی که مملکت را به این روز انداخته اند، پس به مخالفان آنها باید رای دهیم.

4- شرکت در همه انتخابات گذشته از توفیق در صورت عدم تحریم حکایت کرده اند، پس باز هم رای بدهیم، تقلب در انتخابات آنقدر جدی نیست.

5- شخصیت های محبوب اصلاح طلب هرچند هم که درون حاکمیت به حساب بیایند، باز هم در فکر ما محبوب و معقول هستند و می دانیم که مجبورند برای باز کردن روزنه های حداکثری از وضع موجود، موقعیت های حداقلی را نگه دارند. می توان فقط به خاطر خاتمی رای داد.

6- فکر براندازی دارید؟ ندارید! با رای ندادن فقط وضعیت بدتر می شود.

7- کسی نمانده رای بدهیم، می دانم. دلیل نمی شود به همین ها که مانده اند رای ندهید.

8- در بدترین حالت مثل من از اینجا کاملا بریده اید. یادتان باشد که ما انسان و مسوول هستیم و نمی توانیم وضعیت نابسامان جایی که در آن هستیم را نادیده بگیریم.

1001- هالا یه چیزی گفتم

در کل سه راه داریم :

1- رای ندهیم: تا چهار سال بعد وظیفه داریم در مقابل مجلس خفه شویم، مجلس نیز در جوابگویی به ما خفه خواهد شد و به مقامات عالیه نظام  (لابد نمی دانیم منظور کیست!) به سبب انتخاب از پیش تعیین شده متعهد به پاسخگویی خواهد بود.

2- رای بدهیم : راه را برای ریاست جمهوری آینده به امید آنکه از شخصیت ها باشد نه رعیت ها، هموار تر خواهد شد و اقلا وضعیت فعلی را حفظ خواهد کرد.

3- براندازی کنید؟؟ شوخی می فرمایید! خوابش را هم نمی بینید و ادعا می کنید؟ این راه را فراموش کنید. اصرار دارید؟ بفرمایید قیام کنید ببینیم چند هزارم سال 57 می توانید آدم جمع کنید. فراموش کنید

 تشریف ببرید رای بدهید

این لینک را هم ببینید تا بدانید چرا باید به لیست اصلاحات رای دهیم 

/ 0 نظر / 3 بازدید