انتخابات 4

خانم ها، آقایان

هزار بار دیگر هم اگر لازم باشد اعلام می‌کنم که شدیدا باور دارم آرای کروبی، نعوذبالله همانند معین در دور گذشته، هدفمند هستند و حاصل برنامه. ولی در این جامعه، موج انتخاباتی و تهییج مردم به رای دادن هنوز توسط کارهایی مانند آنچه حامیان موسوی انجام داده اند به وجود می‌آید. رای دادن به کروبی کم‌کم دارد به صورت یک "تریپ" روشن‌فکری و استدلال فرافهم عامه درمی‌آید.

یادتان باشد کروبی حداقل چهارسال است که همه را به خاطر رای نیاوردن در انتخابات دوره قبل ملامت می‌کند. یادتان باشد این کروبی همانی است که ملعون همه تان بود وقتی حکم حکومتی را قبول کرد. یادتان باشد او با کسانی مقابله کرد که "بت" های شما و ما در جریان اصلاح‌طلبی بودند. یادتان باشد که همه را به جز خودش به چوب "کند و تند"روی اصلاح‌طلب رانده و یادتان باشد جز خود و حزبش، احدی را قبول نداشته است. یادتان باشد روزنامه‌اش از اول انتشار تاکنون خلاف تمام جریان اصلاحات شنا کرده است.

من هم یادم می‌ماند که موسوی حتی یک نفر را جز خاتمی به عنوان حامی نام نبرده، شعور مردم را با فیلم تبلیغاتیش به بازی گرفته، به آرای همه اقشار رو آورده، چیزی جز خاطره برایمان نگفته، بیست سال در بطن جامعه نبوده، حرفهای نخ‌نمای اوایل انقلاب را از گنجه‌اش بیرون کشیده و تحویلمان داده، برای اینکه خیالتان راحت شود می‌گویم نحوه تبلیغاتش بسیار پوپولیستی بوده و هزار گفته و نگفته دیگر.

حافظه‌ام یاری بازخوانی همه چیز را ندارد. به نظرم بهتر است در مورد انتخابات ساکت شوم.

/ 2 نظر / 18 بازدید
فرید جیمبو

مرسی شوایک جان.. یادمان باشد اما، حتی این عملکردها و حرفها هم ملاکی برای تصمیم گیری ما نیست، چرا که همه این گفته ها به فراخور اشتهای جامعه، از روی "معده" کل یوم قابل تغییر 360 درجه ای هستن ایشون! نظر شخصی بنده اینجوریه: اگر از اصل و بن چیزیو قبول نداشته باشــم، دیگه "انتخاب" بیل میرم!

م.م

من با قسمت فیلم تبلیغاتی اش کاملا موافقم.این چی بود.