این را داشته باشید....

فرماندار سابق تنکابن ( در دولت احمدی نژاد ) و مدیرمسئول و صاحب امتیاز هفته نامه صبح مازندران در مورد دولت وحدت ملی و ویژگیهای احمدی نژاد مطالبی نوشته که متن کامل این یادداشت جالب توجه در پی آمده است.

- دولت وحدت ملی یا سهم الارث متوفی!؟
غار و غور عجیبی از سوی احزاب سیاسی به راه انداخته شده؛ لیچاره گویی های کوچه و بازاری نسبت به دولت نهم ظاهراً به همایش "نفت ، توسعه و دموکراسی" که با حضور سران جناح اصلاحات و اپوزیسیون برگزار شده بود، نیز کشیده شده است.

بیت الغزل اپورتو نیسم ها یا به عبارتی فرصت طلبان سیاسی اگراندیسمان کردن معضلات و مشکلات کشور در آستانه انتخابات آینده ریاست جمهوری است. احزاب دولت ساخته ای چون مشارکت و سازمان مجاهدین که منافع شان آلاخون والاخون شده و آلاف و آلوف و دم و دستگاه و دارایی شان با سیاست های اصولگرایانه و اسلامی دولت نهم در معرض تهدید قرار گرفته اکنون از پشت پرده تئوری (دولت و حدت ملی) را نیز تئوریزه می کنند.

.... - چرا احمدی نژاد نه!؟
در پاتولوژی گروه های سیاسی مخالف دولت از شرایط کشور چیزی مهمی قابل رویت نیست. اینکه عده ای قیم مابانه و اسطرلاب گونه از شرایط کشور می گویند و بعضی از گروه ها و سران آنان نیز در شکل گیری این تئوری پا در میانی کرده، به راستی از خود پرسیده اند از چه نگرانند؟ آیا تصور نمی شود که در اتمسفر سیاسی کشور خود در ارائه این ساختار خود به نوعی یأجوج و مأموج شده اند؟

مگر فقد فنومنولوژی سیاسی در این ساختار بیانگر سیر قهقرایی آن نیست؟ آری این فناتیسم و جبریت حزبی با اراده مردم معطوف به شکست خواهد بود. احمدی نژاد (اعلی الله مقامه) با همتی بلند گردنکشی احزاب سیاسی رادیکال را به انزوا برد و صادق العهد با مردم با گفتمان انقلابی و مردمی عدالت گستری را در صحنه سیاسی کشور احیا کرد، او برخلاف میل سکولارها و غربزده های منورالفکر از مقوله پانته ایسم در ارزش ها و آرمانهای امام راحل و انقلاب اسلامی دفاع کرد و دست رد بر سینه تجمل گراها، توانگرزاده ها و تکنوکرات ها زد. احمدی نژاد (اعلی الله درجاته) بر اقلیم گرایی و کشورگشایی احزاب دولت ساخته تاخت.

نتوانستم از خلاصه اش دست بکشم و به لینک خالی آن نوشته بسنده کنم. باور کنید از فرماندار منصوب احمدی نژاد، آن هم در تنکابن، این حرف ها بر نمی آید. اجازه دهید با توجه به اینکه نامی از فرماندار برده نشده،‌ شک کنیم که آیا اصولا چنین نوشته ای سندیت دارد یا نه، ولی خواندن آن بدک نیست! بالاخره هرچه باشد یک نفر موافق یا شاید هم مخالف ا.ن. این را نوشته است.

پی نوشت:  کمی در انتشار نوشته بالا عجله کردم. تحقیقات مقدماتی به عمل آمد. هادی ابراهیمی فعال سیاسی اصولگرا است و سردبیر هفته نامه "صبح مازندران". و البته هادی ابراهیمی نامی نیز فرماندار تنکابن بوده است. با توجه به قراین و مخصوصا نوشته های وبلاگ ایشان به نظر می رسد نثر نوشته مربوط به خودش باشد. والله اعلم.

و اما در مورد شخص ایشان، کافی است وبلاگشان را بخوانید. بامزه ترین قسمت آن هم نسبت ضدانقلاب دادن به سایت روز آنلاین است. جالب است جدا بخوانید، می ارزد!

/ 0 نظر / 4 بازدید