ادامه پریش-نویسه ها 12

١- واقعا نفهمیدم چرا یک پست با تیتر ادامه پریش-نویسه ها ١١ منتشر شده بود، بدون هیچ حرف اضافه ای. خوب البته اتفاقا ایده خوبی از کار درآمده بود. تقصیر من که نبود.

٢- احتمالا بخشی به وبلاگم اضافه خواهم کرد. خاطرات چنان در روح و جسم آدم سرگردان پرسه می زنند که چاره ای جز نوشتن (بعضی) از آنها باقی نمی گذارند. خواه ناخواه هستند و جزیی از من. تلاش می کنم که گاهی بنویسمشان. (ببخشید، ترکیب مزخرفی شد این بنویسمشان)

٣- فعلا تعدادی از عکس های مسافرت به کنگان و خلیج فارس را می توانید اینجا ببینید. عکس ها کامنت های کوتاهی هم دارند، ولی بعدا نوشته ای همراه با توضیحات عکس ها در وبلاگ می گذارم. این ماسماسک های سرخرنگ هم ظاهرا جلبک هایی از نوع ناخطرناک برای انسان هستند. بعضی تحقیقات هم خرده ارتباطی بین این پدیده و سونامی نشان داده اند که امیدوارم درست نباشد.

۴- روز اول که رسیدم، دیدم که دوربینم یک قطره هم باتری ندارد. شارژر را هم طبق معمول فراموش کرده بودم. مجبور شدم تمام عکس ها را با موبایل بگیرم. گندش بزنند حافظه را.

5- گفتم حافظه، اگر کمی یاری می کرد الان 20 صفحه نوشته بودم. اول فکر کردم که کنگان آنقدر عقب مانده است که یکی از مغازه هایش تابلو زده : این مغازه مجهز به دستگاه کارت خوان می باشد. بعد فکر کردم که تهران آنقدر از بقیه ایران جلو افتاده است/رانده شده است که بقالی های دریانی بدون کارت خوان اصلا تعطیل می کنند.

6- اتفاقی سایت ابلهانه ای پیدا کردم به نام پارس لینک در ستون سمت راست می خوانید : .... افزایش قدرت زناشویی. حظ وافر بردیم، خفن افزا. احتمالا این محصولات روی روابط نامشروع و یا یکنفره کار نمی کنند. دروغ که نمی نویسند، مربوط به زناشویی است. از نکات زیبای دیگری که می توانید ببینید، آموزش سفر به دوبی است، و ترفند های هـک و اختشاش (به خدا خودش نوشته بود، من که بلدم، برای خودش گفتم) در یاهو مسنجر. انصافا یک لینک خوب داشت.

/ 0 نظر / 2 بازدید